FOR ONE BUSINESS – predaj spoločností jedným klikom

Chceli by ste si podnikať ale neviete ako? Potrebujete spoločnosť s ručeným obmedzením alebo akciovú spoločnosť, ale nechce sa vám riešiť zdĺhavé papierovačky ohľadom založenia firmy? For one business má pre vás riešenie. Vyrieši všetko za vás, jednoducho a rýchlo. Jediné čo potrebujte urobiť je zarezervovať si vami zvolenú spoločnosť podľa vašich preferencií a máte HOTOVO. Tieto spoločnosti sa nazývajú ready made, teda spoločnosti, ktoré majú právnu stránku veci vybavenú, vy nemusíte nič riešiť.

preco vybrat ready made firmu?

Čo ponúka ready made spoločnosť:

  • Vystavené IČO – spoločnosť zapísaná v obchodnom registri
  • Vystavené DIČ – spoločnosť registrovaná pre daň z príjmov
  • Plne splatené základné imanie
  • Administratívne dokumenty vyhotovené advokátom

Založenie si spoločnosti je komplikovaný a zdĺhavý proces, preto podnikatelia v tejto rýchlej dobe preferujú spoločnosť, ktorá už plne funkčná a pripravená na používanie či z tej právnej alebo administratívnej stránky. Na Slovensku najpopulárnejšia obchodná spoločnosť je S.R.O – spoločnosť s ručeným obmedzením.

Spoločnosti, ktoré sú k dispozícii na webe nedisponujú žiadnou podnikateľskou činnosťou, slúžia iba na predaj sro.

zmluva obrázok

Máte spoločnosť, ktorú už nepoužíva alebo nemá využitie?

Zrušenie spoločnosti nie je vôbec jednoduchá vec. Preto aj to za vás dokáže vyriešiť For one business. Prevezmú vašu spoločnosť a postarajú sa o všetko potrebné. Kompletnú sumu za zrušenie spoločnosti vám individuálne vypracujú, ak pošlete IČO spoločnosti.

Ste začínajúci podnikateľ a potrebujete firemnú adresu?

Na to poslúži virtuálne sídlo – Virtuálne sídlo slúži pre tých, ktorí nepotrebujú reálne priestory. Virtuálne sídlo je najmä pre tých, ktorí potrebujú adresu pre administratívne a právne záležitosti. FOR ONE BUSINESS ponúka prenájom 2 adries – v Bratislave a Púchove.

Pre viac informácii o kúpe či predaji napíšte na email: office@41business.com