Za kvalitný spánok už nemusíte zaplatiť nehorázne sumy

Zdravý chrbát bez bolesti, kvalitný spánok, ktorý umožňuje plnohodnotné fungovanie počas celého dňa a príjemný oddych zabezpečí ležanie na ortopedickom matraci, kam si líhame každý večer, aby sme nabrali nové sily a energiu na riešenie ďalších náročných úloh. Zdravotné ortopedické matrace sú nám k dispozícii u predajcov na celom Slovensku.

Obľúbený hrubý matrac zaručí dobrý spánok

Firma SEGUM sa ich výrobe venuje už od roku 1992, pričom ako prví na Slovensku začali na ich výrobu používať čisto prírodné materiály. Od najlacnejších typov matracov sa postupne prepracovali k výrobe aj tých luxusných pre náročných klientov, vyrábajú ich na mieru presne podľa pokynov zákazníka, a to bez ďalšieho príplatku. Vďaka tomu v súčasnosti už môžu ponúkať kvalitu za primeranú cenu. Ich vývoj nových modelov smeruje k ustálenej cene, aby boli schopní predávať matrace segum Segum.sk len tie najkvalitnejšie matrace za najlepšie ceny. Zo širokej kolekcie vybrali tie najkvalitnejšie a dnes ich vyrábajú vo veľkých sériách, čo umožňuje predávať produkty širokému spektru zákazníkov za vynikajúce akciové ceny.

Dobrá poloha pri spánku je základ

Vývoj nezastal ani v tejto oblasti, aj matrace podliehajú módnym trendom, a tak dnes tu máme diktát hrubých matracov. Zákazníci si ich obľúbili, pretože do značnej miery ovplyvňujú komfort spánku. Všetky ponúkané výrobky si záujemcovia majú možnosť pozrieť a vyskúšať v podnikových predajniach, ktoré firma prevádzkuje v Bratislave, Žiline a Senici. Ich sortiment sa delí na pružinové a sendvičové matrace. Pružinové sa rozdeľujú na Bonell a taštičkové matrace. Firma však prihliada aj na fakt, že dnes je medzi ľuďmi veľmi veľa alergikov, a tak sa pri výrobe spolieha na originálnu švajčiarsku penu Sanitized, ktorá je certifikovaná a má antibakteriálne vlastnosti. Rokmi si vybudovali veľmi dobré vzťahy s výrobcom peny, takže zákazníkom môžu ponúkať len originálnu kvalitu za fantastické ceny. Zákazníci, ktorí už majú skúsenosti s výrobkami firmy SEGUM, sa k nim vracajú a vyberajú si u nich matrace či postele, ktoré im zaručia zdravý a kvalitný spánok na dlhý čas.

Podobné príspevky