Cesta k nám

Milí majitelia firiem a spoločností s produktami na predaj, máme pre vás úžasnú ponuku. Zistite, ako jednoducho môžete ochrániť svoje produkty pri presune alebo uskladňovaní. Pomocou našich plastových paliet a nádob to šikovne a hravo zvládnete. Nie je to nič ťažké. Stačí iba navštíviť našu internetovú stránku pkgroup.sk a vybrať si z mnohých našich produktov. My vieme, aké ťažké je sa pozerať na vaše produkty v dotrhaných a zvlhnutých papierových krabiciach a špinavých z interiéru prepravného vozidla, ktoré vaše produkty prenáša chtiac či nechtiac z vašej výrobnej firmy do obchodov po celom Slovensku alebo aj ďalej, za hranice Slovenska.

sklad

V ponuke máme rôzne plastové nádoby, plastové palety, plastové bedničky a prepravky a mnoho ďalších. Vybrať si viete nielen tvar a veľkosť, ale aj zo širokej škály farieb. Elegantná čierna alebo prírodná zelená je vždy trendy a zaujme každého na okolí. Zelená je naša farba, pretože dávame zelenú recyklovaniu a ekologicky prospešným projektom. Do takýchto projektov sme sa zapojili už mnohokrát v posledných rokoch nášho pôsobenia ako spoločnosť. Zaručujeme vám stopercentnú kvalitu našich bezpečných a efektívnych produktov. Naše výrobky sú vyrobené zo stopercentne recyklovaného a recyklovateľného materiálu, a tým je plast.

prepravka

Ale nie hocijaký plast, je to „zelený“ plast, ktorý chráni a naďalej aj bude chrániť životy nás všetkých na našej milovanej planéte Zem. Podporte aj vy vyčistenie a záchranu našej planéty tým, že si zakúpite naše plastové prepravky, nádoby a palety, ktoré maximálne ochránia váš tovar na predaj. S nami sa môžete cítiť bezpečne. Kvalita je u nás na prvom mieste, naše palety a plastové nádoby na prepravu vydržia aj niekoľko desiatok rokov. Tak už neváhajte a navštívte našu internetovú stránku pkgroup.sk. Sme tu len pre vás.

Podobné príspevky