Dom a záhrada

Novodobé chatky

No videli ste aké príbytky prevažujú v USA? V Amerike sú veľkým hitom na bývanie mobilné domy. Ľudia si jednoducho kúpia montovaný mobilný dom a ten im výrobca privezie priamo na pozemok. Mobilné domy so dokonca môžu zakúpiť už aj zariadené. U nás mobilné domy na bývanie nie sú také populárne, ale mobilné domy môžeme čoraz viac vidieť aj na Slovensku. A to ako rekreačne chatky.

mobilný dom

Mobilné domy.

Mobilné domy sú v podstate malé hotové, poskladané búdky, ktoré vám vyrobia podľa vášho želania. Ak vlastníte pozemok a nechcete strácať čas so stavbou chaty, mobilný dom je pre vás to pravé riešenie. Je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa dostať k príbytku na rekreáciu. Euro-mobilnedomy.sk vám dokážu zabezpečiť dokonalý mobilný dom v priebehu niekoľkých týždňov. Na euro-mobilnedomy.sk si môžete vybrať z katalógovej ponuky už hotových mobilných domov alebo si môžete vybrať mobilný dom priamo na mieru. Mobilné domy sú zariadené plnohodnotným vybavením. Nechýba kuchyňa so zariadením, obývačka s rozkladacou pohovkou a taktiež je prítomná kúpeľňa s WC. Samozrejmosťou je aj spálňa, ktorú môžete využívať na trávenie víkendov vo vašom mobilnom dome. Pokiaľ ide o rekreáciu a víkend strávený mimo domova, určite vás poteší aj terasa, na ktorej si môžete vychutnávať svoju kávičku.

spálňa

Mobilné domy Euro-mobilnedomy sú čoraz viac využívané aj na podnikateľské účely. Ak máte k dispozícii menší pozemok, mobilný dom je skvelé riešenie pre otvorenie salónu či vybavenie kancelárie. Nemusíte riešiť otázku prenájmu priestorov a mobilný dom máte k dispozícii v krátkom čase a za malé peniaze. Euro-mobilnedomy.sk Au dlhoročný odborníci na predaj mobilných domov na území Slovenska. Pokiaľ aj vás zaujala možnosť rýchleho zabezpečenia plnohodnotného zariadeného príbytku, navštívte stránku euro-mobilnedomy.sk ešte dnes a pozrite si aktuálnu ponuku.