Prestaňte sa červenať a okoreňte vaše milovanie

Keď ste so svojim partnerom spolu už nejaký ten piatok, nie je nič nenormálne na tom, že potrebujete trochu okoreniť váš sexuálny život. Niečo ste už možno vyskúšali, niečo ešte nie a o niečom možno ani neviete. Nechajte sa inšpirovať a uvidíte, že to bude opäť to, čo bývalo. Hlavne sa prestaňte hanbiť a experimentujte ostošesť. Každá zmena, a to i tá najmenšia, dokáže s libidom urobiť hotové zázraky. Vyskúšajte masírovanie, kostýmy alebo si svoje milostné hry https://dennikn.sk/949857/cerpacky-sa-chystaju-vyuzit-sviatky-ked-su-potraviny-zatvorene/ užite na kuchynskej linke.
Čierna podprsenka a putá položené na bielych saténových obliečkach

  1. Erotická masáž

Erotic massage môžete praktizovať aj doma. Niekedy však môže byť lepšie, ak si ju najprv vyskúšate v salóne. Takto získate trochu viac inšpirácie a budete mať lepšiu predstavu o tom, čo a ako robiť. Masírovať sa môžete navzájom, partner partnerku alebo partnerka partnera. Aby sme si to nekomplikovali, masírujte tak, ako sa vám to páči. Pri erotickej masáži môžete využiť aj rôzne pomôcky, ako sú napríklad pierka či masážne valčeky. Nikdy nezabudnite na kvalitný masážny olej.

  1. Kostým

Erotické kostýmy, to je ďalšia vec, ktorá sex nepochybne okorení, a to naozaj poriadne. V podstate nemusíte utekať do sex shopu. Stačí sa poprehrabovať v skrini, nájsť nejaké tie dráždivejšie kúsky a vytvoriť kostým na mieru. Veď každý uprednostňuje niečo iné, že?
Kostýmy sa nám väčšinou spájajú so ženským pohlavím. Kto však povedal, že ich nemôžu využiť aj muži? Poznáte to z filmov. Hra na poštára alebo opravára. Samozrejme, že nemusíte ísť do takýchto klišé, no kostým pre pána nie je zlým nápadom.
Muž bozkáva ženu na krku v posteli

  1. Zmena prostredia

Ak sa milujete výhradne vo vašej manželskej posteli, nie je divu, že na sex už nemáte chuť. Skúste zmeniť prostredie a uvidíte sami. Nemusíte cestovať do hotela. Čo napríklad taká kuchynská linka, chodba alebo vaňa? Najlepšie je, ak vyskúšate miesta, kde by vám spoločný sex nenapadol ani vo sne. Verte, že tie bývajú najvzrušujúcejšie.

Podobné príspevky