Tienenie terasy

Najmä v lete sa rozhodneme sadnúť si na terasu až v podvečerných hodinách. Môže za to slnko, ktoré takmer celý deň svieti na naše balkóny či terasy. No možno ste už počuli o tienení na terasu. Tienenie terasy je mimoriadne obľúbenou voľbou najmä pre tých, ktorí majú terasu orientovanú na západnú stranu. Slnko od obeda zostáva silné a nepríjemné a prakticky nám znepríjemňuje sedenie na terase. Tienenie na terasu si môžete dať na akýkoľvek priestor v exteriéri či už terasu, balkón alebo záhradný altánok. Tienenie na terase môže mať rôzne podoby. Na screenoverolety.sk si môžete vybrať z dvoch najčastejších typov používaného tienenia na balkóny či terasy.

textilná roleta

Najobľúbenejším tieniacim prostriedkom sú rolety. Textilné rolety. Na screenoverolety.sk vám ich vyrobia priamo na mieru a tak bude zachovaný účel tienenie na 100%. Textilné rolety sú obľúbené najmä z toho hľadiska, že aj keď máte tienenie úplne spustené, dnu vám preniká svetlo. Vy si tak môžete v prípade nepriaznivého počasia spustiť tienenie na koľko potrebujete a na svoje terase budete mať príjemné denné svetlo.

tienenie terasy

Hliníkové žalúzie.

Ďalšou možnosťou ako zatieniť svoju terasu sú hliníkové žalúzie. Sú drahšie ale kvalitnejšie. Využijú ich najmä ľudia v oblasti, kde býva časti silný vietor. Okrem tienenia, žalúzie dokážu ochrániť majetok v prípade veľmi nepriaznivého počasia. Hliníkové tieniace žalúzie môžete veľmi jednoducho ovládať pomocou diaľkového ovládača. Hliníkové žalúzie sú skvelou voľbou na tienenie nielen na okná na dome, ale práve aj na terasu.Dajte zbohom nepriaznivému počasiu na vašej terase. Aj vy si môžete užívať svoje oddychové miesto v exteriéri vďaka tieniacim roletám z textilu či hliníkovým žalúziám, ktoré vám vyrobia na mieru na screenoverolety.sk. Navštívte screenoverolety.sk a zistite cenu screenových roliet na terasu.

Podobné príspevky