Dovolenka

Balenie na dovolenku

More vás láka, ale máte paniku z balenia na vašu dovolenku? Ste vydatá a máte dve maloleté deti? Balenie na dovolenku pre štvorčlennú rodinu môže byť naozaj náročné. Malé deti potrebujú hádam aj milión vecí, ktoré potrebujú ku každodennému životu. Ak niečo zabudnete zabaliť, určite sa práve na to opýtajú a vyčítavým pohľadom sa budú na vás pozerať, pre čo ste im to nezabalili. Je to tak. Zbaliť deti môže byť aj veľkým problémom. K deťom sa pridá aj váš manžel. Aj on vám povie, že on nič nepotrebuje na dovolenku. No opak je pravdou a vy to veľmi dobre viete. Musíte si doma vytvoriť kôpky jednotlivých osôb z vašej domácnosti. Každému vyložte na posteľ, čo mu idete zabaliť. Len tak docielite, aby mali všetci to, čo potrebujú so sebou na dovolenke.

balenie

Pamätajte, že na dovolenku počas letného obdobia potrebujete omnoho menej vecí a oblečenia ako keby ste sa chystali na dovolenku v zimnom období. Zimné veci sú omnoho objemnejšie a ich uskladnenie je dosť náročné, hlavne, ak sa ich snažíte zabaliť do kufrov. Počas zimnej dovolenky teda budete mať výrazne viac batožiny. Ak sa chystáte na dovolenku v lete, môžete počítať s ľahšími a skladnejšími kúskami oblečenia.

letná dovolenka

Šortky, tielka, šaty či topánky sú veľmi spratné, takže sa zmestíte aj do menších kufrov. Ak cestujete lietadlom, myslite na maximálnu batožinu, ktorú môže pri sebe mať jedna osoba. Na letiskách je to limitované. Do lietadla si nemôžete zabaliť veľké šampóny alebo rôznu drogériu. Všetko musíte mať v malých cestovných plastových nádobkách, podotýkam, označených. Na svojej dovolenke s rodinou vás čaká veľa nepoznaného. Spoznáte krásu prírody a užijete si pobyt na pláži. Deti sa môžu zahrať s pieskom a vy si konečne doprajete trochu oddychu. Zahrajte sa spolu s vašimi deťmi a vychutnajte si leňošenie s vašim manželom v objatí na pláži.