Firma na predaj

Našu spoločnosť môžete využiť pri predaji ako aj pri kúpe firmy. Pri predaji vašej firmy sa postaráme, aby záverečné úkony, ktoré je potrebné vykonať, prebehli v poriadku, bez problémov a to aj v prípade, keď ide o tak povediac náročnejšiu spoločnosť. Spoločnosť musí prejsť určitými účtovnými a daňovými úkonmi, aby vôbec bola pripravená na predaj. Jednotlivé úkony sa netýkajú spoločností, ktoré sú známe pod pomenovaní ready made spoločnosti. Boli vytvorené sprostredkovateľskou spoločnosťou za účelom ich predaja. Nikdy nevykonávali podnikateľskú činnosť, takže nemajú žiadne pohľadávky, záväzky, žiadny majetok.

naštartujte vaše podnikanie od vás z domu

Označujú sa ako účtovne čisté. Prináleží k nim ich meno, sídlo, predmet alebo predmety podnikania. Ak ste v pozícii potenciálneho kupujúceho, vedzte, že jednotlivé spomenuté údaje si môžete ľubovoľne zmeniť a tak prispôsobiť svojim potrebám a požiadavkám. Potom už len po podpísaní kúpno-predajnej zmluvy a úradnom overení podpisov, stačí čakať, kedy vám ohlásime, že vaša firma bola zapísaná do obchodného registra, Znamená to, že sa môžete pustiť do vášho podnikania.

tímová práca odborníkov pre danú oblasť

Kupujúci sa môžu rozhodnúť pre firmu bez histórie alebo s históriou. Zvážiť pre a proti a vybrať si na základe vlastného úsudku a preferencií. Firmy s históriou majú svoje meno a svoju klientelu na trhu, svoj know-how, takže výhody stoja na zváženie, čo si vyberiete, čomu dáte prednosť. Pred umiestnením firmy do databázy firiem určených na predaj je potrebné uzatvoriť účtovné knihy a vykonať nespočetné množstvo úkonov, ktoré nie je možné obísť. Ak nám predložíte vaše požiadavky, vyplníte objednávkový formulár, alebo iným dostupným spôsobom nás kontaktujete, môžeme nadviazať spoluprácu. Pre vás by to znamenalo, že ušetríte čas a energiu, pretože v tom prípade, preberáme zodpovednosť na seba a dovedieme jednotlivé záležitosti až do úspešného konca legálnou právnou cestou. Vypracujeme potrebné a nevyhnutné podklady, dokumenty, zmluvy či iné písomnosti so všetkými náležitosťami, ktoré tam majú byť obsiahnuté. Predaj firmy 41business je záležitosť, ktorá je uskutočnená podľa stanovených práv a podmienok.

Podobné príspevky