Myslime na svoje vnúčatá a venujme pozornosť ekológii

Myslieť na to, či budú mať budúce generácie, teda naše deti a ich deti čisté životné prostredie, či budú dýchať čistý vzduch a piť hygienicky čistú vodu musíme už teraz, pri každom nákupe nových produktov by sme mali rozmýšľať nad tým, či sú ekologické a energeticky úsporné, no a výnimkou nie sú ani svietidlá, ktoré sú súčasťou našich každodenných rituálov.

Nová technológia, moderný dizajn

Žiarovky nám robia spoločnosť už zopár storočí, rozsvietia sa vždy, keď to potrebujeme, no aj oni musia byť súčasťou pokroku a toho sme svedkami už niekoľko rokov, keď sa na trhu objavili prvé LED-ky. Technológia LED nám priniesla nové, šetrné, úsporné, ale výkonné svietidlá, s dlhou životnosťou a navyše aj niekoľkými bonusmi, ktoré milo potešia všetkých spotrebiteľov. Jednoznačne sú naplnením predpokladov, že sú to produkty s veľkým potenciálom.

Technológii LED neušli ani klasické žiarovky, tie sa postupne sťahujú z trhu a nahrádzame ich LED žiarovkami, výkonnejšími, funkčnými, ale aj oveľa variabilnejšími čo sa týka použitia či druhov svetla. Naše lustre či lampy s klasickými halogénovými žiarovkami po ich vyhorení však led žiarovky Ledprodukt môžeme využívať aj naďalej, LED–ky sú totiž kompatibilné s päticami tých pôvodných, takže vymeniť stačí len žiarovky. Bežne sú dostupné s päticami G9, GU10, MR16, E14 a E27, ale edícia RETRO FILAMENT bude to pravé pre všetkých, ktorí milujú ich oblý tvar banky.

Klasika pomaly zapadá prachom

Systém DUAL-WHITE je navrhnutý tak, aby sa žiarovky dali ovládať diaľkovým ovládačom, jednoducho zmeniť odtieň farby či jeho intenzitu alebo predvoliť si stmievanie. To všetko platí pre odtiene bielej farby svetla, ktoré môže mať teplý, studený alebo neutrálny nádych, farebné svetlo sa dá vniesť do interiéru revolučnou novinkou RGB a RGB-W žiarovkami. Vďaka nemu bude v priestore svietiť odtieň farby svetla, ktorý sa vám páči a ktorým si dokážete vytvoriť atmosféru na základe potreby či momentálnej nálady.

LED žiarovky si tak môžete užiť v každej miestnosti svojho obydlia, v pracovnom priestore, pri oddychu či inej zaujímavej činnosti, pretože vám ušetria financie, vydržia veľmi dlho a ich kúpou navyše prispejete k čistejšiemu životnému prostrediu, čo si môžeme viac želať?

Podobné príspevky