Služby

Náš vzťah

S priateľom sme spolu 4roky. Mám dve deti z predchádzajúceho vzťahu 11 a 7 rokov. Sú pre mňa na prvom mieste a vždy budú. Medzi mnou a priateľom boli zrejmé rozdiely už na začiatku vzťahu. Ja introvert a pesimista, on totálny opak, furt by sedel niekde a priateľmi, jazdil na párty atď. Odsťahovala som kvôli nemu celkom ďaleko, deti vytrhla z ich komfortnej zóny, strašne mi chýba moja rodina. Bohužiaľ predtým som ním bola tak okúzlená, že som si to neuvedomovala. Teraz som vo fáze, že mi strašne lezie na nervy. Nechcem aby sa ma dotýkal, aby mi dával ponuky sexu, aby na mňa hovoril a tak ďalej… Príde z práce a začne remcat, že sa nevetralo, že nie je vysaté, prečo sú otvorené dvere do kúpeľne a stále niečo. Stále hejká po deťoch, dáva im za mňa nezmyselné tresty a ja už toho mám plné zuby.

s

Celá domácnosť, záhrada je na mňa. Keď chcem niekam ísť sama, začne s tým, že škoda, že nechcem aby šiel so mnou. Nie som 100%, mám svoje chyby, ale neviem či v tomto ďalej chcem zotrvávať a nechcem mu ublížiť. Je to hrozná situácia a ja už vlastne ani neviem čo mám robiť. Cítim sa v poslednej https://www.aktuality.sk/clanok/212467/lonardo-da-vinci-posledna-vecera-autoportret-zahada/ dobe fakt strašne a už sa v tom posledných pár rokov motám. Lenže si neviem nejako veľmi rady. Nie je mi dobre z toho, ako sa môj priateľ chová a nechcem byť v takom bludnom kruhu. Nechcem každý deň počuť, čo je zle.

s4

Už spolu nemáme ani žiadne spoločné koníčky, netrávime spolu žiadny čas. Príde mi, že sa akurát hádame namiesto toho, aby sme spolu boli šťastní. A to ma práve vadí. O problémoch sa mu hovoriť nechce, skôr je to presne naopak a rád ich zametá pod koberec a to sa zase vôbec nepáči mne. Už nevidím iné východisko, než rozchod. Lenže neviem, ako to mám urobiť a neviem, či nebude robiť zbytočné problémy. Osobne neznášam problémy a keby robil problémy, asi by som sa z toho už pomaly zo všetkého zrútila. Nie je mi z tej predstavy nejako extra dobre a nedokážem si to predstaviť.

Podobné príspevky