Nenáročná úprava vody

Spomínate si, kedy naposledy ste nechali otestovať kvalitu Vašej vody v domácnosti? Keďže je voda dennodennou súčasťou nášho života, mali by sme jej kvalite venovať zvýšenú pozornosť. Obzvlášť, ak v domácnosti žijú malé deti. Získať rozbor vody je momentálne jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. A navyše to je aj cenovo dostupné pre každého. VODASERVIS vám ponúka domáci test vody za skvelú cenu 6,01€. Testom zistíte obsah dusitanov, dusičnanov a chlóru vo vode. Prítomnosť dusitanov v pitnej vode môže veľmi vážne ohroziť zdravie človeka, najmä malých detí.

voda

Dusičnany zase vypovedajú o znečistení vody splaškami, maštaľným hnojom, či kalom, a takú vodu určite nechce piť nikto z nás. Chlór nám vo vode robí veľmi dobrú službu, no nemal by presahovať istú hranicu, kedy sa stáva pre človeka nebezpečným. Týmto domácim testom vody odhalíte aj pH vody, ktoré by sa malo držať medzi hodnotami 6,8 a 7,6. Niekedy je nevyhnutné zníženie pH vody, alebo naopak jeho zvýšenie. Rovnako, ako všetko spomenuté, je dôležité vedieť aj to, aká je tvrdosť vody. Testom zistíte nielen trvalú, ale aj prechodnú tvrdosť vody. Na základe zistených jednotlivých hodnôt budete vedieť správne vyhodnotiť potrebu úpravy vody. Naozaj pestrú ponuku produktov na rôzne úpravy vody nájdete v e-shope VODASERVIS.

umývanie rúk

Jednotlivé produkty sú prehľadne zoradené do kategórií, takže sa v nich ľahko zorientujete. VODASERVIS vám ponúka produkty určené na analýzu vody, filtre na vodu, filtračné vložky, tabletovú soľ, produkty na úpravu tvrdosti vody, UV lampy, zmäkčovače vody, výdajníky vody, siliphos, ale aj destilátory vody, či reverzné osmózy. Ak by ste sa chceli poradiť so skúseným pracovníkom VODASERVISu o vhodných možnostiach úpravy vašej vody, môžete tak urobiť na zákazníckej linke. Tá je pre vás dostupná na telefónnom čísle +421 918 099 615. Rovnako môžete VODASERVIS kontaktovať aj elektronicky, a to na adrese info@vodaservis.sk.

Podobné príspevky