Pošli darček v bublinkovej obálke

Z času na čas potrebujeme niekomu niečo poslať aj fyzicky, nielen virtuálne v „messangeri“. Možno má čoskoro narodeniny naša dobrá kamarátka alebo príbuzní, ku ktorým sa tak skoro nedostanete. Alebo niekto niečo potrebuje a vy mu to jednoducho chcete poslať. Hľadáte všemožne nejakú vhodnú krabičku, ale veľmi sa vám to nepozdáva.

bublinkové obálky v taške

Keď sa vám práve niečo takéto deje, alebo sa vám to už stalo, alebo stať môže, využite služby bublinkových obálok. Bublinková obálka chráni obsah oveľa viacej, než obyčajná obálka. V obyčajnej obálke pošlete naozaj možno len papierové záležitosti, ale keď chcete poslať niečo povedzme viacej 3 rozmerné, nastane problém, aby sa nám daná vec nepoškodila. Bublinková obálka je na posielanie vecí ideálna. Asi do nej nezabalíte sklenené poháre, ale takmer všetko ostatné, áno. Krém, krabičku, čaj, dokonca aj knižku viete pohodlne a bezpečne poslať v bublinkovej obálke. A keby ste sa ešte báli, že sa váš darček alebo predmet rozbije, môžete sa poistiť a zabaliť ho aj do bublinkovej fólie.

bublinková obálka

Bublinkové obálky zoženiete bezkonkurenčne v 2packsk.sk. Dá sa u nich vybrať z rôznych rozmerov, dokonca aj väčších než A4. Takto môžete v bublinkovej obálke poslať napríklad aj kúsok oblečenia alebo textilu. Ak ste si objednali nejaké kúsky a zrovna vám nesadli, alebo ste si to rozmysleli a chcete ich vrátiť, aj tu vám dokonale poslúži bublinková obálka. Dá sa do nej vložiť a poslať poštou alebo kuriérom všeličo.

Pre tých, ktorí niečo posielajú pravidelne, napríklad vyrábate šperky, alebo drobné obrázky, či iné predmety, alebo predávate svoje veci v bazáre a sú menších rozmerov, využijete znova spevnené bublinkové obálky na ich odoslanie adresátom. Obálky sa predávajú niekedy aj po 1 ks, ale väčšinou v e-shopoch po 10 ks alebo aj po 100ks. Tam už ide dole aj cena. Menšiu obáločku môžete mať takto už od 0,07€ bez Dph. Skvelé!

Podobné príspevky