Práca s drevom

Slovensko je od dávnych čias známe prácou z dreva a drevostavbou. Drevené zrubové domy sú typickou stavbou napríklad aj na Severnom alebo Východnom Slovensku, známe sú tým napríklad dedinky Čičmany či Vlkolínec, ale aj mnohé menej známejšie dediny a osady. Dnes sa remeslá znovu dostávajú do módy. Na Slovensku sú stále viac populárnejšie rôzne jarmoky a remeselné trhy, ktoré sú v hojnom počte zastúpené šikovnými remeselníkmi. Medzi nimi sa nachádza aj veľa výrobcov, ktorí obrábajú drevo. Či už ide o hračky, alebo pomôcky do kuchyne, či iné drevené výrobky alebo dekorácie, vždy ide o poctivú prácu, na ktorej musel stráviť remeselník aj niekoľko hodín.

skrutky

My vieme aká náročná, ale aj krásna je práca s týmto prírodným materiálom. Drevo bolo od nepamäti dôležitou súčasťou ľudstva a slúžilo ako tepelný, termoizolačný, ale aj dekoratívny materiál. Nech už sa venujete akejkoľvek práci s drevom, určite oceníte kvalitné pomôcky a náradie, ktoré pri práci musíte používať. Či už sú to hoblíky, kladivká, alebo malé konštrukčné skrutky do dreva, všetky tieto pomôcky sú neoddeliteľnou súčasťou každodennej remeselnej práce. Ak potrebujete k vašej práci naozaj kvalitné pomôcky a doplnky nájdete ich v Quadrofixing-u.

drevené domy

Quadrofixing je obchod, ktorý sa špecializuje na pomôcky pri práci s drevom. Či už vyrábate varešky, drevených koníkov, nábytok, alebo drevodomy, všetci sa určite stretnete v Quadrofixing-u. Celú ponuku pomôcok môžete nájsť na internetovej stránke spoločnosti a taktiež sledovať novinky pomocou sociálnych sieti. Tovar si môžete zaslať priamo na vašu adresu a po zaplatení príde k vám do niekoľkých dní. Alebo si môžete po objenaný tovar prísť osobne do skladu a výdajne tovaru, kde vám bude vydaný v rovnaký deň, ako ste zadali vašu objednávku. Uľahčite si vašu prácu vďaka Quadrofixing-u.

Podobné príspevky