Sklenené zábradlie je dnes jednoducho in!

Sklo sa jednoznačne hodí takmer všade! Či už k modernému alebo ultra modernému štýlu budovy, alebo aj k prírodnému drevu, tehle či dokonca aj k betónu. Nejeden zákazník už zvolil pre svoj účel sklenené zábradlie. Nielen, že dokonale vyzerá, dodáva priestoru optické zväčšenie a otvorenie, ako to nedokáže snáď žiaden iný materiál. Voľba je teda jasná, no otázkou ostáva, ako to celé zrealizovať, ako sklo upevniť, no a v neposlednom rade, ako to celé bude vlastne vyzerať? Nedá nepovedať: Výborne! Keď profesionálna spoločnosť ktorá sa vyzná montuje sklenené zábradlie, iste to bude celé vyzerať výborne. Jednou z možností je kotvenie do profilu.

sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie kotvené do profilu Lmmont.sk je určitou tou správnou cestou, ktorá vám prinesie očakávaný a kvalitný, dobre vyzerajúci výsledok. Kotvenie sklenených profilov má snáď neobmedzené možnosti. Zábradlie sa tak dá ukotviť z čela, z vrchu atď. Využiť sa sklenené zábradlie dá naozaj rôzne a samonosné sa dá umiestňovať tak vo vnútri interiéru, ako aj vonku v exteriéri budovy. Pokiaľ si nie ste istý, neváhajte si nechať poradiť. Tak, aby konečný výsledok naozaj stál za to!

zábradlia

Sklenené samonosné zábradlia vyzerajú úžasne na rodinných domoch, ktoré sú jednoduché, minimalistické, no aj na komplexnejších a extravagantnejších projektov si nájdu svoje uplatnenie. Dnes už sa sklenené zábradlie dáva montovať aj na balkóny a terasu zrubov či chát, ktoré chcú vyzerať skvelo a moderne. Zábradlie na schodoch vytvorené zo sklenených tabulí alebo profilov urobí v interiéri nečakane luxusnú atmosféru, ktorú už len podčiarknete patričnými detailmi v zariadení interiéru. Ideálne nechať sa inšpirovať už vytvorenými projektmi, ktorú ukazujú priebehy alebo výsledok realizácii na rôznych druhoch stavieb na Slovensku. Nechajte sklo, nech oživí váš svet a priestor svojimi dokonalými vlastnosťami.

Podobné príspevky