Služby

Príjemná senzuálna masáž

Radi sa rozmaznávate a keď je to možné doprajete si potešenie z dobrej masáže. Ak chcete experimentovať aj v tejto sfére skúste Tantrickú masáž. Pri nej slovo relax a uvoľnenie naberie úplné nový rozmer. Môžete tak zažiť uvoľnenie na úplnej inej úrovni. Veľa ľudí ma voči tantrickej masáži predsudky a myslí si, že je to len o masáži penisu. Tantra masáž, ale v sebe ukrýva viac. Spája v sebe fyzické aj duchovné prepojenie s vlastným telom a sexuálnou energiou.

masáž

Áno pri tantrickej masáži sa masírujú aj pohlavné orgány, ale nie je to len o tom. Pri tantrickej masáži nejde len dosiahnutie orgazmu, ale vytvoriť intenzívny zážitok pri ktorom dochádza k uvoľneniu tela, ale aj mysle a zároveň sa napojíte sa na svoje vnútro. Tantricka masáž ako aj klasická masáž so sebou prináša množstvo výhod. Medzi hlavne účinky masáže patrí: úľava od stresu, zmiernenie bolesti, zlepšenie sexuálnej výdrže, zvýšenie libida, zlepšenie emočného zdravia. Ak si chcete dopriať tantrické rozmaznávanie navštívte masážny salón Bratislava tantra. Salón nájdete v historickom centre hlavného mesta. Salón ponúka predovšetkým čisté a príjemné prostredie, v ktorom sa dokážete dokonale uvolniť a zrelaxovať.

masáž

V salóne pracuje profesionálne školení personál, ktorí vám pripraví dokonalý zážitok. Salón ponúka rozmanitú ponuku Tantrických masáži. Existuje viacero druhov tantrických masáži. Klasická tantra masáž je vhodná pre začiatočníkov, ktorí chcú skúsiť tento druh masáži. Ďalej je to senzuálna masáž, romantická masáž, telo na telo masáž alebo tantrická masáž pre páry. Medzi veľmi obľúbenú patrí nuru masáž. Ak pociťujete fyzické a emočné vypätie príďte sa zrelaxovať do masážneho salóna a vyskúšať, tak zážitok na ktorý len tak nezabudnete. Pri dobrej masáži v príjemnom prostredí zabudnete na okolitý svet a doprajete si tak chvíľku pre seba, svoje telo a svoju dušu.

Podobné príspevky