Lifestyle

Rakovina

Som už zo všetkého vybavená a na dne, mali sme s manželom krásny vzťah mame 3 ročnú dcéru, ale všetko sa zmenilo do mojej rakoviny, liečila sa a po liečbe kedy mi nasadili hormonálnu liecbu sme sa cítili strašne, on ako lusknutie prsta povedal, že som vyľúbená, že budeme fungovať ako by sa nič nestalo, ale so mnou to tak zamračelo, prestali sme si rozumieť, po operácii nemôžem už mať nikdy deti, do toho jeho rodina nebola vždy na mňa v pohode… pripomienky tipu: Ja chcem ďalších vnútra, kto bude ďalšie tehotne, nevadí mu zo si pribrala?

s

On na to prizeral preto hádky, nikdy sa to nevyriešilo a stupnovalo on naďalej chcel s nimi a somnou tráviť čas, ale ma to totálne ubijelo toto počúvať, niekoľkokrát som rikala zo som z toho smutná, relácia nejake narážky na mňa, raz som to nevydržala a povedala zo už nemôžem nech odíde zo mám byť v pohode s nie sa program stresovať, Odišiel 7.měsíců žije inde, už sa nevratil … medzi tou dobou sme sa parkrat spolu vyspali a ja sa mu za všetko ospravedlnila a povedala mi nech sa vráti … nechcel .. hovoril že som bola skvelá zo už taký vzťah nebude mať, ale zo som všetko pokazila… Teraz lento v takom štádiu, že ma asi nenávidia delá naschvaly, keď má dieťa ani nenapíše, neposle fotku kde je celé tri dni, je to hrozné…

vztah

odosielal a robí akoby nič …. život … pol roka sa trápim a nemôžem tomu uveriť, že to nechal zájsť tak ďaleko … Ja program chcela v pohode pritom všetko na mňa hádže zo za všetko mužov Ja, jeho konanie sa sa totálne otočil a správa sa ku mne keby ma nepoznal nechápem, Ja chcela kvôli dieťaťu asppn vychádzať, nevie sa ani dohovoriť na odovzdaní dieteta program to mení, teraz cez sviatky to ani nehovorím. Nedokážem pochopiť zo z lásky ako trám sa to otočí až k nenávisti. Videl ma koľkokrát ubrečenú zlomenou, že ma to mrzí… ale on sa smial… Rozvod program nepodal, neviem či ho mám podať.