Relaxácia na výbornú

Máte radi masáž? Oddych na lôžku, keď sa starajú o vás a o vaše telo? Ten neskonalý pocit, že vás hladia druhé ruky a preniká vám cez telo mráz? To potešenie z výsledného efektu, keď ste dokonale uvoľnení? Ten hrejivý pocit, keď sa vás dotýka niekto iný ?? Keď sa vám naplno venuje? A to stále môže byť ešte lepšie. Obyčajnú masáž môžete nahradiť erotickou masážou a vaše pocity zdvojnásobiť. Obyčajná masáž vám poskytuje síce pôžitok, ale taká erotická vám poskytne nielen to, ale oveľa viac. Erotická masáž je niečo, na čo sa v týchto krušných chvíľach často zabúda. Všetci myslíme na to, aké ťažké chvíle nás čakajú. Zo všetkých strán nás len strašia a upozorňujú, že bude ťažko a musíme si na to zvyknúť. Čo tak sa uvoľniť? Myslím, že práve teraz je ten vhodný čas na to, aby ste sa dostatočne odreagovali od všetkých týchto katastrofických scenárov.

masírovanie chrbta

Veď všetci dobre vieme, že iba 95 % scenárov, ktoré si vytvoríme v hlave sa aj naplní alebo stane. Takže je tu čas na to, aby sme sa od nich odpútali a viac nereagovali na to, že nám bude zle. Vám môže byť lepšie. Zájdite na erotickú masáž a bude vám výborne. Vaše telo si oddýchne. Myseľ vypne. Svaly sa uvoľnia. Pocity vďaky a radosti vo vás narastú. Nebude pre vás nič nemožné. Zrazu sa budete pozerať na tento svet a očakávanú situáciu s väčším pokojom a pokorou. Nič sa neje také horúce ako sa to navarí, takže všetci ešte uvidíme, čo nás vlastne čaká. Nemá to však byť dôvod pre nás na to, aby sme prestali žiť.

kvapky na nahom tele

Neváhajte a choďte si oddýchnuť. Minimálne načerpáte nové sily na ďalšie mesiace tohto roku. Čo nás čaká, to nás neminie a netreba si s tým robiť veľké starosti. Teraz myslite len na seba a svoj oddych. Relax. Zaslúžený relax. Len smelo do toho. Niet čo stratiť. Aspoň budete plný nove sily a nádeje, že všetko dobre dopadne. Treba si venovať aj chvíle pre seba.

Podobné príspevky