Plastové IBC kontajnery

Spoločnosť Schoeller Allibert je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe plastových obalov ako sú plastové kontajnery, plastové vedrá, plastové prepravky alebo plastové euro palety. Je toho ešte omnoho viac, stačí si pozrieť našu ponuku sortimentu a vybrať si z toho, čo práve potrebujete.

plastové obaly

Všetok náš sortiment je vyrábaný z kvalitných materiálov a všetok náš plastový sortiment je recyklovateľný. Môžete sa spoľahnúť na kvalitu a pri výbere niektorého z obalov sa nemusíte obávať, všetky naše obaly sú certifikované a spĺňajú náležité potrebné kritériá kladené na styk obalov s potravinami a sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky aj tie najvyššie priemyselné štandardy, preto tu nájdete obaly vhodné pre potravinársky priemysel, pre automobilový priemysel, taktiež pre chemický, nápojový, kozmetický a farmaceutický priemysel, no svoje uplatnenie tieto plastové obaly nájdu aj v poľnohospodárstve, v priemyselnej výrobe, v maloobchodnom predaji a v mnohých ďalších odvetviach.

žabiak na prepravke

Pre tie najvyššie priemyselné potreby tu nájdete takzvané http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/kdu-csl-chce-uzakonit-zdravotni-volno-takzvane-sick-days-1320358 IBC kontajnery. IBC kontajner je opakovateľne použiteľný kontajner, vhodný pre prepravu a uskladnenie rôznych tekutín. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a štandardným rozmerom je veľmi praktický a nákladovo nenáročný pre distribučný a dopravný systém. Pre úsporu miesta pri jeho preprave ale aj pri jeho skladovaní po vyňatí jeho obsahu, je veľmi praktický vďaka jeho stohovateľnosti a jeho zloženiu, a teda,,kockovaniu“. Veľmi jednoducho sa tieto kontajnery čistia a je pomerne jednoduché dodržať pri ich používaní všetky nároky kladené na hygienu. Taktiež vďaka jeho uzatvárateľnosti a vďaka jednorazovým plastovým obalom je materiál uložený v týchto kontajneroch chránený pre kontamináciou a znehodnotením. Pre IBC kontajner a jeho predaj či prenájom môžete využiť naše služby, veľmi radi Vám poradíme so správnym výberom IBC kontajnera.

Podobné príspevky