Služby

Aké má sex účinky – prezradíme vám to!

Ach ten mokrý orgazmus. Ženy sa zaň hanbia ale mužov poteší. Cítia sa akoby zdolali horu, ak vám privodia mokrý orgazmus. Je to preto lebo to symbolizuje vyvrcholenie. Takže jednoducho žena, ktorá vyvrcholí na mokro, mala skrátka silný orgazmus a na vine je muž. Teda jeho schopnosti a penis, lebo ten tú rozkoš dodáva. Niekedy sa za to mnohé hanbia a snažia sa to skryť. Spôsobuje im skôr pocit ostychu a hanby. Hovorí sa, že každá žena má schopnosť ejakulovať, ale nie každá to vie. Dá sa to však naučiť a rovnako sa to dá natrénovať. Ide o uvoľnenie čírej až belavej tekutiny, ktorá sa uvoľní ak sa blíži vyvrcholenie. To pri dráždení určitých bodov, napríklad bodu G. Stimulácia tohto bodu u žien prináša slasť, či je to normálny alebo mokrý orgazmus. Mokrý orgazmus by však mal spôsobiť radostný pocit, nie hanbu.

sex

Sex má dosť prospešné účinky na telo z dlhodobého hľadiska, no ihneď po ňom nevyzerá žena oslnivo. Hormonálny koktail vás doslova nabúrava a telo reaguje na stav vzrušenia. Je to podobné ako po maratóne a behu. Ani vtedy nevyzeráte na vrchole atraktivity. Počas sexu mozgové centrá uvoľňujú hormóny, ktoré znižujú stres a pripravujú bunky na odpočinok. Preto sa sex považuje za účinný liek proti nespavosti. Jednoducho sexom nielen vyplavíte v tele hormóny šťastia, ale aj lepšie zaspíte.

žena a muž

Takisto aj pleť a pokožka bude žiariť a u mužov sa zlepší výdrž. Sexuálne vyvrcholenie je ako droga a muži sa jej nevedia nabažiť. Vyhľadávajú sex vždy a všade. Ak práve máte chuť na sexuálne zážitky, tak vám odporúčame sex ponuky Michalovce. Muži z východného Slovenska majú na výber ženy a spoločnosť na jednu noc. Krásky na počkanie poslúžia na uspokojenie túžob, tak prečo tieto služby nevyužiť? Doba ponúka kadejaké možnosti a ľudia skúšajú nové veci. Pre milovníkov sexu a žien je to dobrá správa, lebo ponuka sa stále rozširuje. Už to nie je tabu téma a sex služby sú stále žiadanejšie.

Podobné príspevky