Plastové palety od spoločnosti SCHOELLER ALLIBERT

Zníženie nákladov je v dnešnom podnikateľskom svete je kľúčovým faktorom. Prečo utrácať viac, než je nutné? Práve tu vstupujú do hry predaj plastových palet od spoločnosti Schoeller Allibert. S našimi paletami získate nie len efektívne a spoľahlivé riešenie pre prepravu a skladovanie, ale aj značné zníženie nákladov.

palety

Naše vratné plastové palety sú výsledkom precíznej výroby z čistého alebo recyklovaného polypropylénu. Sú navrhnuté tak, aby odolávali náročným podmienkam prepravy i skladovania. Naše plastové palety sú stabilné a zvládajú vysoké zaťaženie. S dlhou životnosťou vám poskytnú spoľahlivý a ekonomický spôsob manipulácie s tovarom.

Naše plastove palety majú množstvo výhod oproti dreveným paletám. Neobsahujú nebezpečné klince, neabsorbujú vlhkosť a nemenia svoju hmotnosť a tvar. S plastovými paletami si môžete byť istí, že vaša preprava je bezpečná a bez problémová.

Hoci môže byť počiatočná investícia do plastových paliet trochu vyššia, ich návratnosť je rýchla a výrazná. Minimalizujte straty na výrobkoch, čím ušetríte peniaze. Vratné plastové palety od Schoeller Allibert sa stanú dlhodobým investičným riešením, ktoré vám prinesú značné úspory.

Naša ponuka zahŕňa aj plastové euro palety, ktoré spĺňajú európske štandardy pre exportné palety. Tieto palety boli vyvinuté s ohľadom na prísne hygienické predpisy v mnohých krajinách. Dodávame palety v štandardných rozmeroch 1200x800mm a 1200x1000mm.

paleta

Ak ste malou firmou alebo vývozcom, ktorého nezaujíma systém vratných paliet, naše ľahké exportné palety sú pre vás ideálnym riešením. S viac ako 60 rôznymi modelmi palet EOS (euro palety) pre obmedzený počet ciest, môžete využiť výhody plastových paliet bez zbytočných nákladov.

Zvoľte plastové palety od Schoeller Allibert a zvýšte efektivitu svojej logistiky, šetrite náklady a vytvorte spoľahlivý základ pre svoje podnikanie. Pre viac informácií a cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Podobné príspevky