Doprajte svojmu domu svetlo

Presvetlenie priestorov a miestností ako takých ľahko dosiahnete pomocou sklenených dverí. Tieto dvere dokonale prepustia svetlo, ktoré sa môže voľne šíriť, pôsobia štýlovo a elegantne, sú doladené moderným kovaním a každá miestnosť do ktorej takéto dvere osadíte dostane úplne nový rozmer. Priestor sa Vám dokonca opticky zväčší. Dvere sú vyrábané z kaleného bezpečnostného skla poprípade je možnosť použitia kaleno-lepeného skla v čírom ale aj pieskovanom prevedení. Toto sklo je zväčša používané v štandardnej hrúbke 8 mm. Pieskovanie je pomerne známa technika zdobenia skla, pri ktorej je na sklo pieskovaná aplikácia ornamentu, či iných vzorov podľa požiadaviek klienta. Okrem tohto zdobenia čiže pieskovania na sklo Vám vieme vyhotoviť dvere zdobené pomocou lepenia grafickej fólie ale aj priamou tlačou na sklo. Motívy majú neobmedzené možnosti a výber je skutočne veľmi bohatý.

bezpečnostné sklo

Dvere je možné podľa požiadaviek klienta vyrobiť v troch základných verziách a to:

– sklenené dvere otváracie

– sklenené dvere posuvné

– sklenené dvere osadené do obložkovej zárubne

Sklenené dvere otváracie sú zavesené na pántoch a ich možnosť osadenia je nasledovný. Môžu sa osadiť na pánty, ktoré budú v zárubni a teda zárubňa-pánt-sklo, alebo pánt-sklo-sklo a posledná verzia je pánt-stena-sklo.

Sklenené dvere posuvné sú z bezpečnostného hľadiska a taktiež z priestorových možností snáď najviac žiadané. Tieto posuvné sklenené dvere sa vyrábajú z tvrdeného a kaleného bezpečnostného skla, ktoré je vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu.

Sklenené dvere osadené do obložkovej zárubne. Tu je taktiež použité bezpečnostné sklo a dvere samotné sú osadené do zárubne.

sklenené dvere

Sklenené dvere sa hodia nie len na,,oddelenie a uzatvorenie,, miestností v interiéri no pokojne ich môžete využívať aj v exteriéri. Preto využite našu ponuku sklenených dverí na mieru. Taktiež je mnoho možností výberu rôznych pántov či už tvarov, povrchových úprav ale aj ich funkčnosti, kde je možnosť zvoliť si pánty klasické ale aj samozatváracie. Taktiež dvere, ktoré namiesto kľučiek majú madlo pôsobia štýlovo a elegantne a je tu dokonca možnosť uzamykacích madiel na tieto sklenené dvere.

Podobné príspevky