Verte svojim predstavám

Keď sme sa sťahovali do nového domu, bolo mi jasné, že musí byť akýmsi symbolom všetkého, čo na našej rodine milujem. Sme už štyria a preto som vedela, že to nebude len o tom pocite domova. Ale domov naozaj nevyhnutne predstavuje aj bezpečnosť, ktorú proste potrebujeme. A to neznamená len mať doma systém, ktorý skutočne bude strážiť celý náš dom. Hovorím aj o tom, že by bolo skutočne perfektné, keby bol náš domov zabezpečený nejako nenútene. Keď sa na to pozriete v globále, nie je to až také ťažké. Problémom však bolo to, že ja som jednoducho potrebovala mať všetko zladené.

nerezové zábradlí

Ak som chcela mať všetko zladené, vedela som, že sa pripravujem na veľmi ťažkú úlohu. Pretože aj keby sme sa mali tváriť, že je všetko v poriadku, ako perfekcionistka nebudem nikdy s ničím spokojná, pokiaľ si to predsa len nezariadim sama. Takže mi bolo jasné, do čoho sa púšťam.

Vždy mi záležalo na materiáloch a tak to nebolo ani teraz inak. Musela som si však premyslieť, na aký materiál sa budem sústrediť. Paradoxne to za mňa rozhodol jeden jediný doplnok, v ktorom sa spája aj bezpečie, a to nerezove zabradlie. Možno to niekomu príde ako veľmi chladný prvok do domu, ja to však nevidím takto čierne. Materiál možno na prvý pohľad pôsobí chladne, ale nemusí to tak byť, keď ho perfektne skombinujete. Nemusí to predstavovať žiadny problém. Väčšinou ide len o to, aby skutočne vyzeralo všetko podľa predstáv. Preto nezáleží na tom či ho dáte na schody, alebo na balkón, alebo aj aj. Čím ho obklopíte?

výhlídka

Ja som sa rozhodla pre kvety, pre rámiky, pre obrazy, ktoré proste budú vyzerať naozaj perfektne. Všetko v jednom a nevinnom tóne, aby to jednoducho vyzeralo tak dobre, až sa vám tomu nebude chcieť veriť. Uvidíte, že to bude pre vás oveľa jednoduchšie, pretože to viem z vlastnej skúsenosti. Sami to skúste, doplňte si ho podľa vašich predstáv a uvidíte.

Podobné príspevky